Janar Sagim võtab jalgpallist pisikese puhkuse

Pikalt Santose süsteemis treenerina töötanud Sagim vaatas tagasi oma kogu senisele perioodile ja tõi välja positiivse asjaolu, et klubist on sirgunud ja kindlasti veel välja kasvamas noori, kes jõuavad kaugele. “Aus ülestunnistus on, et Eesti koondise mäng, mida üle pika aja 90 minutit järjest vaatasin, oli võõrsilmäng Itaaliaga. Põhjuseks loomulikult Markus Soomets. Minu aeg jalgpalli juures on jätnud kustumatuid mälestusi noorteklassidest Esiliigani. Seega on eriti nostalgiline näha mõnda tuttava nimega meest sinises särgis hümni laulmas ja noorteklassis tuttavaks saanud liigutustega palli vahelt võtmas. Kindlasti parimad soovid ja edu nii pesast äralennanutele kui uutele väikestele punavalgetele pallivõluritele,” soovis Sagim.

Ta lisas lõpetuseks selgituseks: klubis kõigile – ja eriti meestele, kellest mõnega olen terve dekaadi jalgapallipõldu kündnud – eriline respect.

Tänan eriliselt kõiki, kes WJKS edule oma panuse andnud: noored- ja vanemad mängumehed, lapsevanemad, fännid, samuti vastased lähemalt ja kaugemalt jne.