Eesmärgid

Electra naiste jalgpalliklubi tahe on olla olulised osalised Eesti naiste jalgpalli arengus ning soovime läbi oma tegemiste inspireerida nii noori tüdrukuid kui ka kõiki naisi. 2023. aasta suvel sündisid meie klubi põhiväärtused, mis iseloomustavad NJK Electra nime, identiteeti ja tegemisi.

Väärtused

HOOLIVUS– Electra kogukonnas on hoolivus olulisel kohal – seda nii teineteise, tüdrukute, lapsevanemate, kogukonna ja vastaste suhtes. Sõbralikkus, viisakus ja lugupidamine on oluline kõigi kogukonna liikmete jaoks.

ÜHTEKUULUVUS – Kogukond on Electras väga olulisel kohal. Electra on osa JK Welco ja Santose süsteemist. Sama oluline on luua ühtekuuluvus ka kõigis noorte- ja naiste treeninggruppides.

ENESETEOSTUS – Igal Electra kogukonna liikmel on võimalus jalgapallialaseks eneseteostuseks – võimalus jalgpalli mängida, võimalus olla treener ja/või panustada jalgpalliklubi arengusse. Meie soov on luua kõigile noortele tüdrukutele võimalus oma potentsiaali realiseerimiseks.

KIRG– Kirg jalgpalli vastu on see, mis ühendab kõiki Electra kogukonna liikmeid.

Eesmärgid

Electra eesmärk on pakkuda kõigile tüdrukutele ja naistele võimalust jalgpalli mängimiseks. Aastaks 2033 on meie tüdrukute võistkonnad esindatud kõigis Eesti noorte meitrivõistluste vanuseklasside liigades ning me avame järjepidevalt ja süsteemselt uusi treeninggruppe. NJK Electra eesmärk on olla esindatud nii noortejalgpallis, harrastusjalgpallis kui ka tippjalgpallis. Meie missioon on olla suurima naisharrastajate arvuga jalgpalliklubi Tartus.

Identiteet

Electra jaoks on oluline, et säiliksid sidemed JK Welco kogukonna ning fännidega. Teeme palju koostööd ning iga kogukonna liige on oluline. Peame oluliseks, et kõik tunneksid ennast hästi, looksid sõprussuhteid ning hoiaksid ühtekuuluvustunnet. JK Welco korraldab iga aasta palju üritusi- üks suuremaid on hooaja lõpupidu, kuhu on oodatud kõik kogukonna liikmed, mis teeb sellest üritusest ühe eriti mõnusa koosviibimise. Lisaks proovime osaleda järjest rohkem turniiridel ning leida aega, et ka väljaspool treeninguid erinevaid koosviibimisi pidada.