Santos ja Welco avasid uue kodustaadioni ehk Holm pargi suure ja vinge avapeoga!

Tänavu kevadel alustasime Raadi jalgpallipargile lõpliku lihvi andmiseks ühisrahastuskampaaniat, mille eesmärgiks oli koguda 60 000 eurot. Maikuu alguseks oli tänu headele annetajatele vajalik summa kokku kogutud ja Holm pargis alustati viimaste töödega. Nendega jõuti lõpule selliselt, et 10. juunil toimus staadioni ametlik avapidu, mille kulminatsiooniks oli Welco esindusmeeskonna Esiliiga B kohtumine Tammeka U21 võistkonnaga.

Avaüritusele kogunenud pealtvaatajad said oma silmaga uudistada staadioni sissepääsuteele rajatud toetajate ehk kuulsuste kõnniteed ning istutatud kirsipuude alleed. Enne Esiliiga B matši peeti pidulikke kõnesid ja teiste hulgas võttis sõna ka Tartu linnapea Urmas Klaas, kes kiitis Santose ja Welco suurt ettevõtmist, mis on tähtis õnnestumine ka Tartu linnale ning elanikele. Lisaks peeti pealtvaatajale mõeldud show-mäng, kus võtsid omavahel mõõtu Santose U17 noored ja Welco legendid, kohtumist vilistas tuntud kirjanik Mika Keränen.

Avaürituse kulminatsiooni ehk Welco-Tammeka U21 kohtumist oli kogunenud koguni 694 pealtvaatajat! Suured tänud kõikidele meie sõpradele, kes olid tulnud koos meiega ühe suure unistuse täitumist tähistama!

Foto: Remi Roosmann