Treeneritetiimiga liitus Rauno Puusepp

Lisaks treeneritööle noortesüsteemis hakkab Rauno tegutsema ka Welco duubeltiimi abitreenerina.

Uue ameti eesmärgiks peab ta noorte arendamist: “Tööle asun ikka hea meelega. Proovin anda nii palju enda teadmisi noortele edasi, kui võimalik, ja kindlasti hästi palju teiste treenerite kõrvalt juurde õppida. Hooajalt ootan kindlasti noormängijate kõva arengut ja võistkondlikku edu. Klubi on teinud kõva tööd ja suure arengu infrastruktuuris ning treeningtingimuste parandamises. Nüüd tuleb sealt edasi jätkata noorte arendamist, kes kunagi klubi esindusvõistkonnas mängivad ja koondiseid esindavad. Senine sisseelamine uude rolli on olnud igas mõttes väga positiivne. Olen kohtunud tuttavate nägudega ja tuttavaks saanud uute mängijate ning noortega.”

“Kuna olen ise juba seitse aastat Welco liige olnud ja aastaid duubelvõistkonna eest mänginud, siis uut väljakutset otsides oli Welco treenerite tiimiga liitumine minu jaoks üsna loogiline samm edasi. Võttes arvesse veel ka seda, et hetkel on klubis väga huvitavad ajad ning käsil on äge Raadi rohelise jalgpallipargi projekt ning teised huvitavad tegemised, siis polnud küsimustki, kuhu edasi liikuda,” rääkis Puusepp.

Santosel on äärmiselt hea meel UEFA B litsentsiga treenerit oma tiimis tervitada ja soovime omalt poolt palju edu ning jaksu!